Valentinovo donijelo nove simpatije

Autor: Ivana Nogić, 20. 2. 2017.

Već dobro znana tradicija naše škole ove se godine obilježila u još većem sjaju. Riječ je o Valentinovu, danu kada cijeli svijet slavi ljubav, tako je 14. veljače u našoj školi bio je ispunjen ljubavlju, srećom i zadovoljstvom naših učenika. Ljubav je bila u zraku, a leptirići u trbuhu.

Nekoliko dana prije Valentinova  u školi je osvanula kutija na kojoj je velikim slovima bilo napisano ''Ljubavna pošta''. U nju su naši učenici mogli stavljati pisma i poruke posvećene svojim voljenima, prijateljima i simpatijama. Na samo Valentinovo razvrstali  smo poruke i pisma te ih isporučili njihovim novim vlasnicima. Neobično je zadovoljstvo nastupilo kada su učenici zaprimili pisma i pročitali njihov sadržaj. Škola je odisala ljubavlju i novorođenim simpatijama. Među učenicima nižih razreda atmosferu je dodatno podigla prigodna predstava  ''Ljubav u srcima'' koju su u knjižnici izvele učenice 4. razreda Iva Tomiek, Dora Ivanek i Magdalena Horg.

Valentinovo je, svakako, osvježilo naporan nastavni dan. Učenici su otišli kućama s voljenima u mislima, a ne ocjenama, tako da već sada nestrpljivo iščekuju sljedeće Valentinovo.

Učenici viših razreda ljubav mogu slaviti tijekom cijelog mjeseca veljače u sklopu akcije „Spoj s knjigom“, stoga ih pozivamo na druženje u knjižnicu.

Marta Ivanek, 7. r.

Školska godina 2017./18.

« Prosinac 2017 »

Stolni tenis