4D susret u Novom Marofu

Autor: Ivica Rojc, 17. 5. 2017.

Među mnogim kulturnim aktivnostima koje su organizirane u Kulturnom centru "Ivan Rabuzin" u Novom Marofu pod vodstvom ravnateljice Ivane Kušek, vrlo zapažen ostat će 4D susret tj Druženje dječjih dramskih družina koje je održano u subotu 13. svibnja 2017. godine. Učenici OŠ Ljubeščica  imali su dva odlična nastupa.

Petašice Nikolina Sakač, Anastasija Tomiek, Ana Zvonar, Lucija Šimec, Veronika Horg, Ana Bahunek i Martina Žugec nasmijale su publiku dramsko - scenskom igrom "Čari ljubevi" koju je Nikolina Sakač upotpunila instrumentalnom pratnjom na harmonici. Učenici šestog razreda Jasmina Klopotan, Sebastijan Sakač, Ana Bukovčan, Antonio Španić, Ivan Toma, Filip Ivanušec, Lira Hajsok i Maja Horvatić  vrlo uspješno  izveli su dramsko - scensku igru "U autobusu". Autorica tekstova i mentorica učenika bila je učiteljica Sanja Horžić.

Osim učenika naše škole na 4D - u sudjelovali su učenici iz OŠ Novi Marof, PŠ Remetinec i PŠ Ključ, članovi DND - a iz Novog Marofa i Dramska družina "Marof".

Tijekom susreta učenici su mogli vidjeti način rada drugih dramskih družina te tako izmijeniti iskustva, a uspomena na nastup zauvijek će im ostati zabilježena u knjizi sjećanja iz osnovnoškolskih dana.

Tekst i fotografije:

Sanja Horžić, učiteljica hrvatskog jezika

Upisi u srednje škole

Školska godina 2016./17.

« Lipanj 2017 »

Sigurniji internet

Sigurniji internet za djecu i mlade

PPT prezentacija "Sigurnost na internetu" o Cyberbullingu te ostalim oblicima internetskog nasilja, sadrži savjete kako stvoriti bolji internet za djecu.

Priloženi dokumenti:
Sigurnost na internetu.pptx