Domaćini Međuškolskog natjecanja u odbojci

Autor: Ivana Nogić, 4. 2. 2019.

Naša je škola 17. siječnja 2019. godine bila domaćin Međuškolskog natjecanja u odbojci za djevojčice i dječake. Natjecale su se ženske ekipe iz OŠ Ludbreg, OŠ Novi Marof i ekipa naše škole, dok su od muških ekipa sudjelovale ekipa OŠ Novi Marof te, također, ekipa naše škole.  Naše su ekipe, u obje konkurencije, osvojile drugo mjesto.

Naše odbojkašice odlično su otvorile natjecanje pobijedivši ekipu Novog Marofa rezultatom 2:0 u setovima. U drugom meču istim su rezultatom izgubile od ekipe OŠ Ludbreg. Budući da je ekipa OŠ Ludbreg pobijedila i OŠ Novi Marof, njihove su odbojkašice osvojile prvo mjesto, drugo mjesto pripalo je našoj ekipi, a ekipa OŠ Novi Marof zauzela je treće mjesto.

Muške ekipe bile su iz OŠ Ljubešćica i OŠ Novi Marof. Nakon tri odigrana seta pobijedila je ekipa OŠ Novi Marof rezultatom 2:1. Time su zauzeli prvo mjesto, a naša ekipa drugo mjesto.

Naše odbojkašice i odbojkaše pripremala je i vodila učiteljica Biserka Topolovec.

Novinarska grupa