Prvašići obilježili Međunarodni dan sporta

Autor: Ivana Nogić, 27. 5. 2020.

Međunarodni dan sporta

Međunarodni dan sporta, obilježava se svake posljednje srijede u mjesecu svibnju kao velika svjetska sportska manifestacija u kojoj se gradovi iz različitih država natječu tko će atraktivnijim i bogatijim programom privući veći broj sudionika. Budući da ove godine masovno bavljenje sportom još uvijek nije moguće, naši su prvašići odlučili obilježiti Međunarodni dan sporta online, izradom plakata o njima najdražim sportovima.

https://read.bookcreator.com/Moj najdraži sport

Kako je cilj obilježavanja Međunarodnog dana sporta poziv građanima svih dobnih uzrasta na dobrovoljno sudjelovanje u nekoj tjelesnoj aktivnosti, na vježbanje, igranje, sportsko natjecanje, sportski trening ili nastavu tjelesnog odgoja, s minimalnim trajanjem od 15 minuta, naši su prvašići odlučili izraditi plakate o njima najdražim sportovima.

Obilježavanje ovog velikog sportskog dana prilika je za bavljenje sportom i sportsku rekreaciju kojom građani diljem svijeta iskazuju svoj pozitivni stav prema tjelesnom vježbanju, aktivnom i zdravom načinu života, a naši prvašići svojim radovima poručuju da se i danas možemo baviti sportom, ali pritom trebamo biti odgovorni.

« Srpanj 2020 »