Kreativno zajedništvo obilježilo predbožićnu radionicu

Autor: Ivana Nogić, 6. 12. 2016.

Za vas su djelić dobre atmosfere izdvojile naše novinarke Marta Ivanek i Nikolina Dvekar.

Upisi u srednje škole

Školska godina 2016./17.

« Lipanj 2017 »

Sigurniji internet

Sigurniji internet za djecu i mlade

PPT prezentacija "Sigurnost na internetu" o Cyberbullingu te ostalim oblicima internetskog nasilja, sadrži savjete kako stvoriti bolji internet za djecu.

Priloženi dokumenti:
Sigurnost na internetu.pptx