Podjela svjedodžbi u znaku podrške Vatrenima

Autor: Ivana Nogić, 10. 7. 2018.

Podjela svjedodžbi i pohvalnica za učenike od 1. do 7. razreda koji su ostvarili uspjeh 5,00 ili su redovito pohađali nastavu (imali nula izostanaka), kao i svečana podjela završnih svjedodžbi i nagrada za učenike osmih razreda, koji su sve razrede osnovne škole prošli s odličnim uspjehom, održana je 2. srpnja 2018. godine u sportskoj dvorani.

Na početku podjele ravnatelj škole Ivica Rojc održao je prigodan govor u kojem je pohvalio sve učenike za postignut uspjeh i zalaganje tijekom školske godine. Naglasio je kako moraju biti, poput naših nogometaša, ponosni na svoje uspjehe. Posebno je istaknuo učenike 8. razreda koji su tijekom svih osam godina marljivo radili i ostvarili odličan uspjeh. To su sljedeći učenici:

Nikolina Dvekar

Stella Gotić

Marta Ivanek

Karla Novosel

Dora Štriga

Ivona Štriga i

Erik Trakoštanec.

Odlukom Učiteljskog vijeća navedeni učenici nagrađeni su poklon-knjigom te su ispraćeni velikim pljeskom.

Ravnatelj se prigodnim riječima oprostio od naših osmaša, na koje smo, također, mogli biti ponosni svih ovih osam godina. U ime svih učenika 8. razreda zahvalu učiteljima i svim djelatnicima škole uputila je osmašica Nikolina Dvekar, što je bilo vrlo emotivno.

Našim osmašima želimo puno sreće prilikom upisa u željenu srednju školu, ali i tijekom daljnjeg školovanja, a svim ostalim učenicima da se dobro odmore kako bi od 3. rujna bili spremni za nove školske izazove.

Na kraju podjele svi učenici i djelatnici Škole napravili su jednu zajedničku fotografiju u znak podrške našim Vatrenima!

ONline nastava

« Listopad 2020 »