Nika Hladnić predsjednica Vijeća učenika

Autor: Ivana Nogić, 29. 10. 2018.

Prvo Vijeće učenika za ovu školsku godinu održano je dana 28. rujna 2018. godine, a prisustvovali su predstavnici svih razrednih odjela. Sastali su se u školskoj knjižnici pod vodstvom ravnatelja škole Ivice Rojca.

Vijeće učenika je predstavničko tijelo učenika Osnovne škole Ljubeščica, a čine ga učenici od 1. do 8. razreda, odnosno po jedan predstavnik iz svakog razreda (izabran od strane razrednih kolega).

U Vijeću učenika su:

1. razred - Jana Horvatić

2. razred - Emilija Horžić

3. razred - Petra Sakač

4. razred - Marija Trakoštanec

5. razred - Patrik Jakopec

6. razred - Iva Tomiek

7. razred - Nikolina Sakač

8.a razred - Nika Hladnić i

8.b razred - Ivan Toma.

Nakon donošenja Godišnjeg plana rada Vijeća učenika uslijedilo je biranje predsjednika i zamjenika predsjednika. Za predsjednika je izabrana Nika Hladnić, a zamjenik joj je Iva Tomiek.

U našoj su školi svi jednako važni. Zato pokušavamo pronaći načine kako bi se čuo i glas učenika. Vijeće učenika sastat će se nekoliko puta godišnje (prema potrebi) kako bi raspravljali o pitanjima važnim za život i rad u školi.

Novinarska grupa