Naš adventski vijenac

Autor: Ivana Nogić, 3. 12. 2018.

Veliki adventski vijenac i ove godine krasi prostor ispred naše škole. Izradili su ga zajedničkim snagama vrijedni i kreativni učenici 1. i 3. razreda, njihovi roditelji te njihove učiteljice Kristina Vitez Ojurović i Valentina Grabar, uz pomoć našeg ravnatelja Ivice Rojca i domara Željka Horžića.

U tjednu pred prvu nedjelju došašća ili adventa,  29. studenoga 2018. godine, na zajedničkoj radnoj akciji niknuo je prekrasan adventski vijenac ispred škole. Za njegovu izradu podjednako su zaslužni svi sudionici ove hvale vrijedne akcije. Da bi vijenac mogli izraditi, učenici su danima prije marljivo izrađivali ukrase, dok su odrasli prikupljali sav materijal potreban za njegovu izradu. Na dan same radionice vani je bilo vrlo hladno, no vrijednim rukama to nije smetalo. Grijali su ih osmijesi na licu i toplina u srcu, zato rezultat nije izostao.

Naš prekrasan adventski vijenac i ove je godine najljepša najava nadolazećih blagdana!

„Dragi roditelji, hvala vam što ste i ove godine pomogli da božićna čarolija zaživi i ispred naše škole! Nadamo se da će naš adventski vijenac biti dobar poticaj svima da otvore svoja srca radosti Božića te da čine dobra djela kad god to mogu.