Učenici 2. razreda prvaci Sportskih igara mladih u graničaru!

Autor: Ivana Nogić, 15. 6. 2023.

Ekipa učenika 2. razreda naše škole, pod vodstvom učiteljice Tamare Sakač, pobjednici su u graničaru na Sportskim igrama mladih, održanima 14. lipnja 2023. godine u Novom Marofu. Za nagradu, putovat će na državnu završnicu natjecanja u Rijeku! Odličan rezultat ostvarili su i učenici 3. razreda koji su u graničaru osvojili 3. mjesto.

Sportske igre mladih okupile su i ove godine u Novom Marofu brojne osnovnoškolace naše županije koji su se natjecali u graničaru i atletici. Osim naše ekipe 2. razreda, u graničaru su se natjecale i ekipe 1. i 3. razreda. Bodrile su ih njihove učiteljice Kristina Vitez Ojurović i Valentina Grabar.

Zaigrali su sljedeći učenici:

1. razred: Teo Mikulčić, Tin Mikulčić, Fran Horvatić, Lovro Mikulčić, Dominik Španić, Emilio Horžić, Mihael Kovač, Vita Puškadija, Darija Kelemenić, učiteljica Kristina Vitez Ojurović

2. razred: Dominia Horvatić, Jan Sakač, Lorena Šmitlehner, Maja Atlija, Veronika Bešenić, Ana Pukec, Ana Horvatić, Ivan Šantek, Matej Sakač (1. mjesto), učiteljica Tamara Sakač. Navedene učenike čeka finale natjecanja koje će se održati od 24. 7. do 26. 7. u Rijeci!

3. razred: Iva Pukec, Gabrijel Gotić, Dino Borček, Tia Bogdan, Lana Balažinec, Stjepana Mikulčić, Jakov Somođi, Jan Ivanušec, Ivan Futač, učiteljica Valentina Grabar (3. mjesto)

Trčanje:

1. razred: Teo Mikulčić, Mihael Kovač, Teo Mikulčić, Lovro Španić, Fran Horvatić, Dorja Kelemenić

2. razred: Dominia Horvatić, Matej Sakač

3. razred: Dino Borček, Hana Dvorski. Ivan Futač i Stjepana Mikulčić.

Na događanjima Plazma Sportskih igara mladih djeca su, osim samih natjecanja, imala priliku sudjelovati i u edukacijama "Reci ne! govoru mržnje", "Budi navijač, ne razbijač", te edukaciji o pravilnom ponašanju u cestovnom prometu.

« Svibanj 2024 »