Podjela svjedodžbi, pohvalnica i nagrada za učenike od 1. do 8. razreda

Autor: Ivana Nogić, 6. 7. 2023.

Podjela svjedodžbi, pohvalnica i nagrada za učenike od 1. do 8. razreda naše škole održana je 3. srpnja 2023. godine u sportskoj dvorani. Nakon himne, koju je izvela naša učiteljica Brenardica Bačan, mikrofon je preuzeo ravnatelj Ivica Rojc koji je čestitao svim učenicima i učiteljima na postignutim rezultatima podijelivši pohvalnice učenicima koji su ostvarili 5,00 uspjeh. Potom je uručio priznanja i nagrade učenicima i učiteljima, sudionicima državnih i županijskih natjecanja i na kraju učenicima osmog razreda koji su svih osam godina postigli odličan uspjeh. Za glazbeni predah pobrinule su se petašice Jana Horvatić i Doria Horvatić, zaplesale su učenice 4. razreda, a osmašica Marija Kranjec glumom je dočarala običaj snoboka. Na kraju je ravnatelj učenicima 8. razreda podijelio završne svjedodžbe i poželio puno sreće prilikom upisa u srednje škole.

Nakon himne u izvedbi učiteljice Bernardice Bačan, krenula je podjela pohvalnica učenicima koji su ostvarili 5,00 uspjeh, počevši od učenika 1. razreda. Među njima našla se i najbolja čitačica Škole za školsku godinu 2022./2023. – Lana Martinčić, kojoj je ravnatelj, također, uručio pohvalnicu i prigodan poklon.

U plesnom predahu nastupile su učenice 4. razreda (uvježbala učiteljica Božica Šantek), a zapjevale su Jana Horvatić i Doria Horvatić (uvježbala učiteljica Bernardica Bačan), dok je Marija Kranjec odglumila snoboke.

Potom su uručene nagrade Učiteljskog vijeća učenicima koji su uspješno sudjelovali na državnim i županijskim natjecanjima i smotrama. Nagrađeni su:

• Dorian Sakač, 8. r. – državno Natjecanje iz tehničke kulture

• Ivana Baričević, 7. r. – državna Smotra LiDraNo, županijsko Natjecanje „Čitanjem do zvijezda“

• Marija Trakoštanec, 8. r. – županijsko Natjecanje iz kemije, županijsko Natjecanje iz biologije, županijska Smotra LiDraNo

• Marija Kranjec, 8. r. – županijska Smotra LiDraNo

• Emanuel Horžić, 8. r. – županijsko Natjecanje iz kemije

• Emilija Horžić, 6. r. - županijsko Natjecanje iz tehničke kulture, županijsko Natjecanje iz informatike

• Dorja Kelemenić, 5. r. - županijsko Natjecanje iz geografije

• Lara Španić i Luka Ivanušec, 4. r. - županijsko Natjecanje iz matematike

• Lana Dvorski, Mihael Barjaktarević i Petra Jertec, 7. r. - županijsko Natjecanje „Čitanjem do zvijezda“
  • Erin Lukač, 8. r. – 3. nagrada na natječaju SFERICA 2023. za likovni rad

Za odličan uspjeh tijekom svih osam godina nagradu Učiteljskog vijeća primili su: Dina Borček, Tara Čolja, Emanuel Horžić, Marija Kranjec, Lucija Legin, Erin Lukač, Matija Novak, Borna Petak, Dorian Sakač i Marija Trakoštanec.

Prije odlaska na podjelu u razrede učenici su razgledali postavljenu izložbu naše umjetice Erin Lukač.

« Svibanj 2024 »