Komedija Croods oduševila niže razrede

Autor: Ivica Rojc, 16. 4. 2013.

Varaždinski CineStar otvorio je svoja vrata 12. travnja 2013. godine učenicima nižih razreda naše škole kojima. Nekima je to bila jedinstvena prigoda da po prvi puta uživaju u 3D projekciji uz doživljaje animiranih junaka u avanturističkoj komediji Croods.

Priča je to o prvoj obitelji na svijetu koja kreće u pustolovinu i otkriva svijet. Odlična animacija, atraktivni 3D efekti, zanimljiva priča i obilje humora pružili su našim učenicima i učiteljima jedinstven doživljaj koji bi vrijedilo uskoro ponoviti.

Dojmovi naših učenika i učitelja:

Marko Kozjak, 4.a r.: Autobus nas je poveo iz Osnovne škole Ljubeščica do CineStara i vratio natrag do škole. U CineStar smo išli zbog toga što moramo ići na poludnevnu terensku nastavu. Nismo se baš previše bunili, bilo nam je jako lijepo!

Nikolina Dvekar, 3. r.: U kinu mi je bilo jako lijepo, zabavno, svidio mi se 3D jer smo 'lovili' male loptice koje su letjele oko nas. Svidjela mi se priča o pustolovinama jedne obitelji. Najeli smo se kokica!

Marija Sakač, 3. r.: Film mi se jako svidio, dobro sam se nasmijala, pogotovo kad je tata stavio Gaja u deblo.

Učiteljica Marijana Poljak: Film je bio 'pun pogodak'! I učenici i učitelji smijali su se brojnim (ne)zgodama od početka do kraja filma.