Prvo i treće mjesto na Županijskom natjecanju iz stolnog tenisa

Autor: Ivica Rojc, 28. 10. 2013.

U organizaciji Školskog športskog saveza Varaždinske županije naša je škola 22. listopada 2013. godine bila domaćin Županijskog natjecanja iz stolnog tenisa za učenice i učenike osnovnih škola. Natjecalo se 9 muških ekipa i 3 ženske, a Ljubeščica se opet pokazala uspješnom!

Posebno veseli uspjeh naše ženske ekipe - Leona Šantek, Patricija Sakač i Ivona Štriga (rezerva Laura Štriga)  uvjerljivom su igrom uspjele osvojiti prvo mjesto! Muška ekipa igrala je u sastavu: Leon Šantek, Adam Horvatić, Marko Kozjak (rezerva Gabrijel Barjaktarević) imala je nešto teži posao, no ipak, uspjeli su izboriti medalju osvojivši treće mjesto.

Od ostalih ženskih ekipa I. OŠ Varaždin bila je druga, a ekipa OŠ Šemovec treća. Bolji od naše muške ekipe bili su ekipa Novog Marofa, koja je uzela prvo mjesto, i ekipa I. OŠ Varaždin, koja je uzela drugo mjesto.

Rezultati su u završnici bili sljedeći:

DJEVOJČICE:

OŠ Ljubeščica- I. OŠ Varaždin

3:1

I.OŠ Varaždin-OŠ Šemovec

3:2

OŠ Ljubeščica-OŠ Šemovec

3:2

DJEČACI:

I.OŠ Varaždin-OŠ Novi Marof

2:3

OŠ Ljubeščica-I.OŠ Varaždin

1:3

OŠ Novi Marof-OŠ Ljubeščica

3:0

Na kraju natjecanja možemo biti zadovoljni napretkom našeg školskog stolnog tenisa i, naravno, čestitati našim ekipama na postignutim rezultatima. Osvojenim prvim mjestom naša se ženska ekipa plasirala na međužupanijsko natjecanje pa im želimo još puno uspjeha u daljnjim natjecanjima.

Novinarska grupa