Hvala, mama

Autor: Ivana Nogić, 14. 5. 2017.

U povodu Majčinog dana, koji se obilješava diljem svijeta druge nedjelje u svibnju, učenici naše škole sudjelovali su u prigodnom programu, održanom u župnoj crkvi Majke Božje Snježne u Ljubeščici. Čestitku majkama prigodnim recitacijama i pjesmama uputili su članovi školskog Zbora, članovi Recitatorske grupe nižih razreda te članovi Dramske grupe viših razreda, a pripremili su ih njihovi voditelji Mladen Fotak, Draženka Leljak i Sanja Horžić.

Tom prigodom zboraši su otpjevali pjesmu "Mama", uz klavirsku pratnju učitelja Mladena Fotaka te učenicu Doru Ivanek na metalofonu. Zboraši su otpjevali i poznatu pjemu "Čestitka majčici", a kao solistice nastupile su učenice Magdalena Horg, Marija Kranjec, Iva Tomiek i Dora Ivanek

Članovi Recitatorske grupe nižih razreda izveli su prigodne recitacije:

• Leticija Ivanušec, Karlo Mudrinić i Patrik Jakopec izveli su recitaciju "Najljepša mama na svijetu"
  • Iva Tomiek i Dora Ivanek izvele su pjesmu "Mojoj mami"
  • Laura Sakač, Rafael Barjaktarević, Magdalena Horg i Emilija Knapić izveli su pjesmu "Majčina Ljubav".

Članice Dramske grupe viših razreda izvele su, također, prigodne stihove kao čestitku svim majkama. Nastupile su: Antonia Sakač i Jamina Klopotan, Nikolina Sakač i Anastasija Tomiek te Veronika Horg i Lucija Šimec.

Uz naše izvođače nastupila su i djeca iz Dječjeg vrtića Zeko, članovi KUD-a "Ljuba voda" te gosti iz Zagreba, dječji zborovi "Scarlettine" i "Papandopuline".

Natječaj - fizika

Slikovni rezultat za natječaj za radna mjesta

Školska godina 2017./18.

« Listopad 2017 »