Izvanučionička nastava prvog i drugog razreda

Autor: Ivica Rojc, 31. 5. 2017.

U srijedu, 24. svibnja 2017. godine, unatoč kiši učenici 1. i 2. razreda zajedno s učiteljicama Valentinom Grabar, Božicom Šantek i Valentinom Ivanušec uputili su se prema Budincu.  Vozeći se busom Zagrebačkom ulicom stigli su u lovački dom Budinec.

Učenici su najprije prizalogajili da bi skupili snagu za štafetne igre koje su odlučili odigrati. Ni kiša ih nije spriječila u igri.

Učiteljica Božica Šantek bila je koordinator i sudac igara. Štafetne igre bile su: nošenje lopte oko stalka, bacanje lopte, kotrljanje lopte i gađanje čunjeva. Na kraju su učenice prvog razreda zaigrale graničar protiv učenica drugog razreda. Pobijedile su učenice drugog razreda.  U igrama su sudjelovali svi učenici i učenice prvog i drugog razreda.

Iako je u nekim štafetnim igrama, drugi razred bio bolji, dečki prvog razreda dokazali se svoju spretnost i brzinu u graničaru pobijedivši drugi razred.

Učenici prvog i drugog razreda prihvatili su poraz te pokazali što znači sportsko ponašanje.

Nakon odigranog graničara, učenici su imali vremena za igranje svojih igara. Imali smo prilike vidjeti Ši-ša-šu, Došla majka s kolodvora, Lovice te Skrivača.

Budući da kiša nije prestajala, učenici su se busom vratili u školu.

Tekst i fotografije: Valentina Ivanušec

Upisi u srednje škole

Školska godina 2016./17.

« Lipanj 2017 »

Sigurniji internet

Sigurniji internet za djecu i mlade

PPT prezentacija "Sigurnost na internetu" o Cyberbullingu te ostalim oblicima internetskog nasilja, sadrži savjete kako stvoriti bolji internet za djecu.

Priloženi dokumenti:
Sigurnost na internetu.pptx