Svečana podjela svjedodžbi i nagrada najuspješnijima

Autor: Ivana Nogić, 8. 7. 2021.

Podjela završnih svjedodžbi, pohvalnica i nagrada za sve učenike škole održana je 2. srpnja 2021. godine u sportskoj dvorani. Najprije su se okupili učenici nižih razreda kojima je ravnatelj škole Ivica Rojc podijelio pohvalnice za 5,00 uspjeh. Potom su na red došli viši razredi kojima je ravnatelj, također, podijelio pohvalnice za odličan uspjeh (5,00), a uručio je i nagrade učenicima koji su sudjelovali na državnim i županijskim natjecanjima. Bio je to ujedno i oproštaj od devetnaestero osmaša koji su primili svoje završne svjedodžbe i nagrade za odličan uspjeh tijekom svih osam godina.

Na početku podjele ravnatelj škole Ivica Rojc održao je prigodan govor u kojem je izrazio zadovoljstvo što smo ovu zahtjevnu i izazovnu nastavnu godinu uspješno priveli kraju. Ravnatelj je pohvalio sve učenike za postignut uspjeh i zalaganje tijekom školske godine, podijelivši pohvalnice učenicima koji su školsku godinu završili peticama u svjedodžbama. Zahvalio je i svim učiteljima i stručnim suradnicima koji su dali sve od sebe da se ova teška godina uspješno privede kraju.

Ravnatelj je poklon-knjigama „Vladari Hrvatske“ i „Velika otkrića“ posebno nagradio učenike koji su ove godine sudjelovali na pojedinačnim državnim i županijskim natjecanjima.

Za ovogodišnja postignuća posebno je pohvaljena učenica 8. razreda Iva Tomiek koja je nagrađena za:

• uspješno sudjelovanje na državnoj Smotri LiDraNo
  • uspješno sudjelovanje na županijskom Natjecanju iz biologije
  • uspješno sudjelovanje na županijskom Natjecanju iz povijesti.

Učenica 8. razreda Magdalena Horg nagrađena je za uspješno sudjelovanje na županijskom Natjecanju iz hrvatskoga jezika.

Učenik 8. razreda Damjan Tomiek nagrađen je za uspješno sudjelovanje na županijskom Natjecanju iz informatike.

Učenik 6. razreda Emanuel Horžić nagrađen je za uspješno sudjelovanje na županijskom Natjecanju iz informatike.

Učenik 8. razreda Sebastijan Rabuzin nagrađen je za uspješno sudjelovanje na županijskom Natjecanju iz njemačkog jezika.

Učenik 6. razreda Dorian Sakač nagrađen je za uspješno sudjelovanje na županijskom Natjecanju iz tehničke kulture.

Učenica 6. razreda Erin Lukač nagrađena je za iskazanu kreativnost i originalnost u brojnim aktivnostima i likovnim natječajima, među kojima vrijedi izdvojiti kreiranje loga naše škole.

Zahvalnice su primili i učitelji koji su navedene učenike pripremali za natjecanja: Sanja Horžić (za županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika i državnu Smotru LiDraNo), Luka Milinković (za županijsko Natjecanje iz biologije), Denis Bais (za županijsko Natjecanje iz povijesti), Ivica Rojc (za županijsko Natjecanje iz informatike) i Lorena Sviben (za županijsko Natjecanje iz njemačkog jezika).

Na kraju su na red došli osmaši za koje je primanje završnih svjedodžbi bio oproštaj od osnovne škole. Posebno je pohvaljeno petero učenica koje su ostvarile odličan uspjeh tijekom svih osam godina. Tako je cijela dvorana velikim pljeskom ispratila Magdalenu Horg, Saru Horvatić, Doru Ivanek, Lauru Sakač i Ivu Tomiek koje su, osim pljeskom i javnom pohvalom, nagrađene i vrijednim poklon-knjigama „Blaga Hrvatske“.

U ime svih učenika 8. razreda emotivnu zahvalu učiteljima i svim djelatnicima škole uputile su osmašice Dora Ivanek i Sara Horvatić. Prigodnim riječima od osmaša su se oprostili njihova razrednica Iva Kelemen Ivančić i ravnatelj Ivica Rojc koji su im podijelili završne svjedodžbe i poželjeli da se svi upišu u željene srednje škole.

« Svibanj 2024 »