OŠ Ljubešćica - dobitnik Zlatne plakete Općine Ljubešćica

Autor: Ivica Rojc, 23. 8. 2021.

Povodom proslave Dana Općine Ljubešćica i blagdana Majke Božje Snježne u četvrtak 5. kolovoza 2021. u 9.30 sati održana je Svečana sjednica Općine Ljubešćica na kojoj je načelnik Općine Nenad Horvatić dodijelio Zlatnu plaketu OŠ Ljubešćica povodom obilježavanja 160 godina školstva u Ljubešćici. Načelnik je istakao važnost učitelja u odgoju i obrazovanju svakog djeteta te je zahvalio ravnatelju OŠ Ljubešćica Ivici Rojcu te svim bivšim i sadašnjim djelatnicima OŠ Ljubešćica na požrtvovnom radu s učenicima, kako u redovnoj nastavi, tako i u raznim izvannastavnim aktivnostima.

Općini Ljubešćica, na čelu s načelnikom Nenadom Horvatićem te predsjednikom Općinskog vijeća Stjepanom Ivanušecom, treba izreći velike riječi zahvale jer uvelike financijski potpomaže rad škole, sufinancira produženi boravak te svake godine nagrađuje najuspješnije učenike i mentore. Tako je ove godine nagrađena učenica Iva Tomiek koja je sudjelovala na Državnoj smotri LiDraNo te njezina mentorica Sanja Horžić. Nagrađen je i učitelj Luka Milinković budući da je Iva Tomiek osvojila treće mjesto na Županijskom natjecanju iz Biologije. Već tradicionalno Općina Ljubešćica daruje laptope petašima koji su prošli s odličnim (5.00) uspjehom pa su tako ove godine laptope dobili Mihael Barjaktarević i Lana Dvorski.

Dobivena Zlatna plaketa, kao veoma važno odlikovanje, trebala bi biti poticaj svim djelatnicima OŠ Ljubešćica u daljnjem odgojno – obrazovnom radu. Hvala Općini Ljubešćica na hvalevrijednom zlatnom odlikovanju!

« Svibanj 2024 »