Podjela završnih svjedodžbi, pohvalnica i nagrada

Autor: Ivana Nogić, 30. 6. 2022.

Podjela završnih svjedodžbi, pohvalnica i nagrada za sve učenike naše škole održana je 30. lipnja 2022. godine u sportskoj dvorani. Nakon himne, koju je izvela naša učiteljica Brenardica Bačan, mikrofon je preuzeo ravnatelj Ivica Rojc koji je čestitao svim učenicima i učiteljima na postignutim rezultatima podijelivši pohvalnice učenicima koji su ostvarili 5,00 uspjeh. Potom su na red došli učenici i učitelji, sudionici državnih i županijskih natjecanja u znanju i sportu te učenici osmog razreda koji su svih osam godina postigli odličan uspjeh. Ravnatelj im je, uz veliki pljesak cijele dvorane, zahvalio na trudu i uspjesima te uručio priznanja i nagrade, poklon-knjige. Glazbeno osvježenje bila je učenica Jana Horvatić, nakon čega je učenica Paula Sakač, u ime osmaša, uputila zahvalu svim djelatnicima Škole. Na kraju je ravnatelj učenicima 8. razreda podijelio završne svjedodžbe i poželio puno sreće prilikom upisa u srednje škole.

Poklon-knjigama za uspjehe na državnim i županijskim natjecanjima u znanju nagrađeni su:

učenica 7. razreda Marija Trakoštanec za uspješno sudjelovanje:

• na županijskom Natjecanju iz biologije – 3. mjesto
  • na županijskom Natjecanju iz kemije
  • na županijskom Natjecanju iz hrvatskoga jezika
  • i na Županijskoj smotri učeničkih zadruga

učenik 7. razreda Emanuel Horžić za uspješno sudjelovanje:

• na županijskom Natjecanju iz informatike
  • na županijskom Natjecanju iz geografije
  • i na županijskom Natjecanju iz povijesti

učenik 6. razreda Mihael Barjaktarević za uspješno sudjelovanje:

• na državnom Natjecanju „Čitanjem do zvijezda“
  • i na županijskom Natjecanju u odbojci

učenica 6. razreda Ivana Baričević za uspješno sudjelovanje na državnom Natjecanju „Čitanjem do zvijezda“

učenica 6. razreda Lana Dvorski za uspješno sudjelovanje na državnom Natjecanju „Čitanjem do zvijezda“

učenik 7. razreda Dorian Sakač za uspješno sudjelovanje:

• na županijskom Natjecanju iz Tehničke kulture – 2. mjesto
  • i na županijskom Natjecanju u šahu

učenica 5. razreda Emilija Horžić za uspješno sudjelovanje:

• na županijskom Natjecanju iz Tehničke kulture
  • i na županijskom Natjecanju u futsalu

učenica 7. razreda Marija Kranjec za uspješno sudjelovanje:

• na Županijskoj smotri LiDraNo
  • i na Županijskoj smotri učeničkih zadruga

učenik 7. razreda Matija Novak za uspješno sudjelovanje na županijskom Natjecanju iz informatike

učenica 8. razreda Nika Španić za uspješno sudjelovanje na županijskom Natjecanju iz hrvatskoga jezika

učenica 7. razreda Erin Lukač za promicanje vizualnog identiteta Škole.

Poklon-knjigama za sportske uspjehe nagrađeni su:

učenici 3. razreda: Jan Golubić, David Mudrinić, Hana Sakač i Leona Gotić za Županijsko natjecanje u graničaru

učenici 4. razreda: Fran Kontrec, Stjepan Kontrec, Karlo Štriga, Lucijan Španić, Marko Hosni, Iva Španić, Mia Mudrinić i Doria Horvatić za Županijsko natjecanje u graničaru

učenica 4. razreda Doria Horvatić za Županijsko natjecanje u futsalu

učenice 5. razreda: Ana Kozjak, Ema Horvatić, Lana Horvatić, Emilija Horžić za Županijsko natjecanje u futsalu

učenice 6. razreda: Ana Legin, Petra Jertec, Ana Kranjec za Županijsko natjecanje u futsalu

učenici 6. razreda: Julija Sakač, Maoro Ivanušec i Tin Štriga za Županijsko natjecanje u šahu

učenici 6. razreda: Tin Štriga, Mihael Barjaktarević, Lovro Mikulčić, Sebastijan Gotić, Fran Hosni, Karlo Sabolić, Maoro Ivanušec i Andrija Španić za Županijsko natjecanje u odbojci

učenik 7. razreda Dorian Sakač za Županijsko natjecanje u šahu.

Za glazbeni predah tijekom podjele pobrinula se učenica 4. razreda Jana Horvatić koja je s učiteljicom Bernardicom Bačan pripremila i izvela skladbu "Stiha, stiha". Bila je to svojevrsna proba za Janin nastup na predstojećem festivalu Mali kaj 2022. u Krapini.

Prije podjele svjedodžbi učenicima 8. razreda, okupljenima se obratila učenica Paula Sakač koja se u ime osmaša, biranim riječima, zahvalila svim djelatnicima Škole, uz misao da ovaj oproštaj nije zbogom, već doviđenja

Posebne nagrade i najveći pljesak zaslužili su učenici 8. razreda koji su tijekom svih osam godina marljivo radili i ostvarili odličan uspjeh. To su sljedeći učenici:

Ema Ferčić

Patrik Jakopec

Paula Sakač

Nika Španić.

Našim osmašima želimo puno sreće prilikom upisa u željenu srednju školu, ali i tijekom daljnjeg školovanja, a svim ostalim učenicima da se dobro odmore kako bi 5. rujna spremno dočekali nove školske izazove.